Telefon
WhatsApp
Telegram
İnstagram

Randevu Formu

Lütfen Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurunuz.!
Hakkımızda

13 Yıldır Sizinleyiz

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Citypet Veteriner kliniği olarak amacımız minik dostlarımızın ve onların ailelerinin gerçekten güvenebileceği, her imkana ulaşabilecekleri, sıkıntılarına ve hastalıklarına en doğru ve uygun tedavi ve çözüm yolları sunabileceğimiz, kendilerini özel hissedebilecekleri bir aile ortamı sunmaktır. Bizim için sokak hayvanı kavramı yoktur, hepsi aynı canı taşımaktadır, aynı sevgi ve tedavi imkanlarından faydalanmalıdırlar.

www.citypetveterinerklinigi.com
Sayılarımız Günceldir.!

Sayılarla Biz

00+

Hasta Sayısı

00+

İyileşen Sayısı

00+

Ameliyat Sayısı

00+

Yıllık Tecrübe

Hizmetlerimiz - Citypet 7/24 Veteriner

Citypet - Bakırköy 7/24 Veteriner Kliniği olarak haftanın 7 günü 24 saati küçük dostlarımız için buradayız. Kliniğimizde aşağıda bulunan tüm hizmetler özen ve şeffaflık ile gerçekleştirilmektedir.

Neden Biz ?

7/24 Acil Citypet Veteriner Kliniği Bakırköy, İstanbulda - Tanı, Tedavi, Teşhis, Ameliyat, Kısırlaştırma, vb. hizmetlerimiz ile küçük dostlarımızın yanındayız.

  • Doğum Kliniğimizde can dostlarımızın her türlü doğum hizmetlerine yardımcı olmaktayız.
  • Cerrahi Kliniğimizde her türlü yumuşak doku ve kemik doku cerrahisi operasyonları yapılmaktadır.
  • Kardiyoloji Can dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir yaşamları için randevulu kardiyoloji hizmeti vermekteyiz.
  • Koruyucu Aşılamalar Ailemize yeni katılan can dostlarımız için düzenli aşı programı yapılmakta ve gerekli tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Doktorlarımız

www.citypetveterinerklinigi.com

Bakırköy 7/24 Veteriner Kliniği

Saatiniz kaç olursa olsun minik canlarımız için 7/24 hizmet veriyoruz, her türlü sorununuzda bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.
Bakırköy 7/24 Veteriner Kliniği olarak can dostlarımızın yanı başındayız.

0850 340 2489

Çalıştığımız Markalar


Bilgi Bankası

23-03-2021 15:38

Bakırköy Veteriner

Bakırköy veteriner, Bakırköy acil veteriner, Bakırköy acil veteriner kliniği, Bakırköy7/24 veteriner, Bakırköy 7 24 veteriner, Bakırköy en yakın veteriner, Bakırköy 7/24 veteriner kliniği, Bakırköy 7/24 açık veteriner, Citypet Bakırköy 7/24 Veteriner olarak haftanın 7 günü 24 saati küçük dostlarımız için buradayız. Kliniğimizde aşağıda bulunan tüm hizmetler özen ve şeffaflık ile gerçekleştirilmektedir.

DETAYLAR
11-03-2021 15:09

Köpeklerde Deri Hastalıkları

Köpeklerde Deri Hastalıkları Konu sevimli dostlarımız olduğu zaman onların sağlığı konusunda çok titiz olmamız gerekmektedir. Özellikle köpeklerin deri hastalıklarına çok sık maruz kalmasından dolayı bu yazımızda köpeklerde en yaygın görülen deri hastalıkları hakkında bilgi edinmeniz için faydalı olacağına inandığımız bazı bilgileri sizlerle paylaştık. Köpeklerde Tüy Dökülmesi Köpeklerin kılları deri bölgesinde bulunan germanatif hücrelerinin içinde bulunmaktadır.

DETAYLAR
11-03-2021 15:08

Kedide Rahim İltihabı (Pyometra)

Kedide Rahim İltihabı Pyometra olarak adlandırılan hastalık özellikle çiftleşme mevsimlerinde idrar yolu ve benzeri enfeksiyon kaynağı taşıyan erkek kedi ile çiftleşme sonrası yaygın olarak görülmektedir. Enfeksiyon hastalığı olmasının yanında hormon sistemlerinde yaşanacak değişimler rahim iltihabına yol açabilir. Kedilerin rahim duvarında meydana gelecek kalınlaşma ve rahim içinde iltihap birikimi sonucunda kendini göstermektedir.

DETAYLAR